Jak ozdyskać byłą dziewczynę?

iStock_000004708787XSmall

Rozstanie z dziewczyną nie jest niczym przyjemnym. Jesli danal ja kochasz – powalcz o nią i spraw aby do Ciebie wróciła. To co powinno być najważniejsze – zrób to na swoich warunkach.

Rady, których udzielamy, pomogą Ci odzyskać dziewczynę. Jeśli nie chodziło o zdradę, brak szacunku to masz dużo większe szanse. A jeśli jeszcze będziesz postępował w odpowiedni sposób powinno Ci się udać. Po pierwsze to Ty powinieneś podyktować warunki, na jakich będzie się odbywała Wasza znajomość. Często bywa tak, że kobieta rozstając się z mężczyzną proponuje mu przyjaźń. Nie powinieneś się na to zgadzać. To wielki błąd. Pomyśl tylko, jeśli będzie Cię miała na co dzień, kiedy tylko będzie potrzebowała, czy zdąży za Tobą zatęsknić czy zapragnąć Cię na nowo. Jeśli pozostaniecie w przyjacielskiej relacji, kiedy tylko będzie Cię potrzebowała będzie mogła do Ciebie zadzwonić. Z czasem na pewno znajdzie sobie nowego chłopaka, a Ty nie będziesz mógł mieć nic przeciwko. Ona będzie miała do tego prawo, bo przecież wy zostaliście TYLKO przyjaciółmi. Jeśli nawet zgodzisz się na przyjaźń, nie utrzymuj z nią kontaktów. Ona musi poczuć Twój brak. Jęsli nawet zgodzisz się już na relację przyjacielką, nie utrzymuj z nią kontaktu. Zapomnij o jakimkolwiek przekonywaniu, proszeniu czy błaganiu, nic to nie da. Ona sam musi zrozumieć swój błąd.

Po ograniczeniu kontaktu po prostu zajmij się sobą. Zrelaksuj się, zbierz myśli i siły. Absolutnie nie pokazuj, że Cię to emocjonalnie wykańcza. Postępuj tak, jakby to nie robiło na Tobie większego wrażenia.

Kolejnym elementem jest powrót do życia towarzyskiego. Zacznij ponownie spotykać się ze znajomymi, przyjmuj zaproszenia na imprezy, umawiaj się na randki. Pokaż jej, ze świetnie sobie radzisz. W międzyczasie możesz tez poznać kogoś fajnego, kto pozwoli Ci zapomnieć o byłej. Ostatnim z elementów jest odnalezienie powodu rozstania. Niekiedy to sama dziewczyna podczas ostatniej rozmowy może nam go wskazać. Czasem musimy się sami domyślić i go nigdy więcej nie powtarzać. 

Ten artykuł znaleziono w wyszukiwarce dzięki następujacym słowom kluczowym:

Comments are closed.