Moc hipnozy seksualnej

Kopia iStock_000007293799XSmall

Seks w naszym życiu odgrywa dużą rolę, tak samo jak satysfakcja seksualna. Większość mężczyzn myśli, że jeśli wiedzą gdzie jest łechtaczka, punkt G czy znają różne pozycje w łóżku to są mistrzami. Nic bardziej błędnego. Kobiety mimo braku satysfakcji ze wspólnej nocy często udają orgazm, aby dowartościować swojego partnera.

Jak się okazuje u kobiet orgazm jest zależny od tego co kryje się w ich głowie. Dlatego tak ważne jest to co mówimy do kobiet. Jeśli przy Tobie nie poczuje się spełniona pewnie poszuka kogoś przy kim będzie. Pomyśl o tym. Dlatego tez coraz więcej mężczyzn posiłkuje się dodatkowymi metodami. Jednym z nich jest hipnoza seksualna. Ta metoda jest jeszcze tak bardzo popularna, ale jak się okazuje przynosi rewelacyjne efekty. O co w niej właściwie chodzi? Kluczem do jej zastosowania jest używanie podczas rozmowy elementów hipnotycznych i erotycznych słów. Osoby, które stosują tę metodę wplatają w rozmowę słowa nawiązujące do seksu. Co wywołuje u kobiet odpowiednie reakcje – mają ochotę na seks.

Coraz częściej mężczyźni stosują hipnozę seksualną również po to, aby namówić kobiety do seksu oralnego czy analnego, przed którymi mają pewne opory. Dzieki słowom, stsosując hipnozę, mogą doprowadzić kobiety do orgazmu bez dotykania ich. Kolejnym z działań seksualnej hipnozy jest zmaganie wrażliwości na dotyk niektórych części ciała kobiety.

Moc hipnozy o takim podłożu jest na tyle silna, że kobieta nawet nie wie, że jest w transie. Ze względu na to, że jesteśmy jedynym gatunkiem, który uprawia seks nie tylko ze względu na reprodukcje, ale dla czystej przyjemności powinniśmy robić wszystko, aby czerpać z niego jak najwięcej. To nic nowego, że hipnoza jest używana w kontekście życia seksualnego. Coraz częściej zdarzają się również problemy związane z seksem, co prowadzi do frustracji, agresji czy depresji. To wszystko ma podłoże czysto psychiczne. Wtedy też hipnoza okazuje się najlepszą i najskuteczniejszą metodą do jej leczenia. W porównaniu do metod czysto farmakologicznych nie ma ona również efektów ubocznych. Co podczas stosowania leków jest raczej normą. 

Ten artykuł znaleziono w wyszukiwarce dzięki następujacym słowom kluczowym:

Comments are closed.