Erik von Marcovick – mistrz uwodzenia

uwodzenieErik von Marcovick to niewątpliwie mistrz uwodzenia, uznawany guru na całym świecie, zaraz po twórcy całego systemu PUA .Sama idea podrywu w ten określony sposób narodziła się w Stanach Zjednoczonych pod koniec lat 80-tych. To Ross Jefries, stworzył system oparty o NLP, który nazwał Speed Seduction. Drugim najbardziej uznanym mężczyzną w tym temacie jest właśnie Mystery aka Erik von Marcovick. To na jego doświadczeniach z kobietami została oparta bestsellerowa powieść o społeczności uwodzicieli pt. „The Game”, której autorem jest Neil Strauss, nazywany Style. Z czasem na całym świecie znaleźli oni swoich naśladowców i liczną grupę zwolenników. W Polsce szkoleniami dotyczącymi uwodzenia kobiet zajęli się Andrzej Batko, Lech Dębski oraz Paweł Sowa, opierając swoje wykłady w stu procentach na NLS. Zaczęły powstawać szkoły szkolące w temacie zdobywania kobiet, takie jak Akademia Uwodzenia . Najprościej mówiąc PUA to osoba, która nie boi się sięgnąć po to czego chce i wie jak to zrobić skutecznie. Służą temu wyuczone regułki i odpowiedni sposób zachowania. Mężczyźni opierając się na tej metodzie budują najlepszą wersje samego siebie, aby poczuć się pewnie przede wszystkim w relacji z kobietami. Robią to poprzez samorozwój, poznawanie świata, ale i doskonalenie komunikacji i umiejętności społecznych.
Analizując sposoby nauczania w poszczególnych szkołach uwodzenia, które wyrosły z PUA kształtowanego między innymi przez Erika von Marcovick’a można je podzielić na dwie kategorie: bezpośrednią (Direct) i pośrednią (Indirect) Pierwsza z nich polega na bezpośrednim podejściu i otwartym „mówieniu” o swoich zamiarach. Wszystko odbywa się wprost. Druga z nich wprowadza pewną niepewność, niedopowiedzenie. Każda z tych metod różni się od siebie, ale generalnie prowadzi do tego samego intencją jest uwiedzenie kobiety, która się nam podoba. Warto poznać oczywiście obie i wykorzystywać je w odniesieniu do rodzaju kobiet, sytuacji, miejsc. Nie ma tu mowy o wartościowaniu, żadna nie jest lepsza to wszystko zależy od wielu czynników. Ta metoda udowadnia, ze aby zdobyć kobietę nie trzeba być przystojnym czy bogatym. Większość takich mężczyzn robi to i tak wspomagając się pewnością siebie. Dobre zdanie o sobie samym mają dzięki temu, że im się dobrze powodzi. A to właśnie najbardziej podoba się kobietą. Najważniejsza w relacjach damko – męskich okazuje się być Twoja postawa i dobre mniemanie o sobie samym. Najważniejszym jw tym całym procesie jest umiejętność rozmawiania. Nie powinieneś bać się kontaktu z drugim człowiekiem. Możesz ćwiczyć swoje umiejętności w rozmowie z kasjerką, kobietą pracującą w banku, gdziekolwiek masz do tego okazję.

To czego dowodzi między innymi guru Erik von Marcovick to, to, że kobiety nie oceniają mężczyzn po wyglądzie. Mężczyzna po 10 sekundach już wie czy dana kobieta mu się podoba czy nie. Zwracamy uwagę na piękną twarz, nogi, włosy, szczupłą sylwetkę. To decyduje o tym, czy chcemy ją poznać czy nie. U kobiet działa to zupełnie inaczej i fizyczność wcale nie jest na pierwszym miejscu. Kobiety oceniają nas przez pryzmat tego jak mówimy, jakie wzbudzamy emocje, czy otaczają nas piękne kobiety. Ty nie zwracasz uwagi na takie rzeczy prawda? Oczywiście nie jest tak, że wygląd w ogóle się nie liczy. Nie możesz oczywiście zaniedbywać swojego wizerunku, ale musisz mieć świadomość, że to nie on gra największą rolę.

Comments are closed.