Inner Game – czas zacząć grę

inner gameMoże jesteś właśnie w takiej sytuacji, że podrywanie kobiet nie wychodzi Ci najlepiej. Nie masz dużo pieniędzy, nowego modelu sportowego auta czy dobrej posady. Twoja samoocena nie jest zbyt wysoka, co wpływa na to, że na co dzień nie poznajesz zbyt dużej ilości kobiet. W zasadzie to one się w ogóle Tobą nie interesują. Pewnie zastanawiałeś się już nie raz jak możesz to zmienić. Nie licz na cud i sytuację, gdy któregoś dnia po prostu spotkasz tą swoją ukochaną – musisz sam zacząć działać. To Ty musisz pomóc losowi. Warto poznać choć podstawy sztuki uwodzenia i zacząć je stosować w życiu. Biografie znanych podrywaczy zawsze cieszyły się sporą popularnością. We współczesnym świecie znajdują swoich naśladowców. Sięgając choćby po opisane dzieje Casanovy czy Markiza de Sade można zauważyć, że wyróżniał ich niespokojny charakter, niekonwencjonalne poglądy i inne niż wszystkich podejście do życia i miłości. Tajemniczy, kontrowersyjni – to oni pociągali kobiety. To przyciąga jak magnes również dziś. Oni już wtedy prawdopodobnie zupełnie nieświadomie wykorzystywali komunikację na wielu płaszczyznach aby uwodzić. W podrywaniu ma znaczenie wiele czynników werbalne, niewerbalne, ale i oddziaływanie na podświadomość drugiej osoby. O tym czy i Tobie się powiedzie na tym polu decyduje szereg czynników, które łatwo można przedstawić w krótkim zestawieniu. 1. Nastawienie czyli INNER GAME.

2. Wiedzę/przygotowanie czyli PRE GAME.

3. Doświadczenie/praktykę czyli THE GAME.

Bardzo ważnym jest sam początek tego procesu – Inner Game. Zastanów się nad tym jak oceniasz samego siebie, jaką masz motywację i jaki to ma wpływ na Twoje życie. Drugi element to narzędzia, technologie jakie masz aby zrealizować swoje działania czyli punkt trzeci – The Game.

Oczywiście nie wystarczy jedynie nauczyć się schematów postępowania, trzeba jeszcze je wykorzystać. Należy dobrze poznać direct i indirect, znać otwieracze. Jednak gdy ta wiedza nie ma przełożenia na czyny, to czeka nas klęska. Dlatego najpierw należy popracować nad swoją psychiką. Co z tego, że będziesz znał technikę, skoro będziesz się wstydził podejść do kobiety, żeby ją zastosować. Samo pojęcie INNER GAME powstało w 1974 roku jako wsparcie w dążeniu człowieka do doskonałości, które zresztą nie ma zastosowania jedynie w uwodzeniu. Jeśli się nad tym głębiej zastanowisz to na pewno dojdziesz do podobnych wniosków, że to Twoje nastawienie, zaufanie do siebie, pozytywny stosunek wpływają na to kim jesteś i jak się zachowujesz wobec siebie i innych. Borykając się z wewnętrznymi konfliktami nigdy nie osiągniesz upragnionej równowagi. Aby stosować odpowiednie metody podrywu najpierw musisz poszukać w sobie spójności czym właśnie jest Inner Game.

Comments are closed.