Jak zainteresować sobą kobietę?

iStock_000015100780Small

Kobiety rzadziej niż mężczyźni zwracają uwagę na walory zewnętrzne. Dla nich niezwykle ważny jest charakter. Warto wiedzieć jakie cechy sprawiają, że kobieta może się nami zainteresować.

O czym powinieneś zawsze pamiętać w rozmowie z kobietą? Po pierwsze pewność siebie. Kobiety lubią mężczyzn, którzy znają swoją wartość, nie myl tego jednak z zarozumiałością czy zadufaniem. Wszystko musi być wyważone. Chodzi o to, abyś mógł pokazać swoją atrakcyjność. Dzięki temu rozmowa będzie lepiej przebiegała. Często brak pewności siebie powoduje że nie potrafimy pierwsi rozpocząć rozmowy, czy jej podtrzymać. Nieśmiałość we wszystkich kontaktach międzyludzkich nie jest wskazana.

Kolejną z tych cech jest tolerancja z którą wiąże się również ze swobodą zachowania, gdy niekoniecznie zgadzasz się z opinią drugiej osoby. Nie powinieneś negować poglądów kobiety, z którą się umówiłeś. Ona może mieć inne zdanie na dany temat, a Ty nie musisz się z tym zgadzać. Nietolerancja nie jest mile widziana. Jeśli tego Ci brakuje to na pewno nie zachowasz też luzu w rozmowie. Nigdy też nie próbuj się wściekać czy kłócić na pierwszej randce. Jeśli nawet uda Ci się przekonać drugą stronę do swojej racji na pewno nie będzie to komfortowa sytuacja. Kobieta wtedy może poczuć się po prostu głupsza, urażona czy zniechęcona. Powinieneś bardziej spróbować zrozumieć dlaczego osoba, z którą się spotkałeś ma takie a nie inne poglądy.

Empatia łatwiej przychodzi kobietą, ale one również tego oczekują od mężczyzny. To po prostu doświadczenie uczucia drugiej osoby i zrozumienie co ona czuje. Sporo osób ma z tym problem. Są mocno zajęci sobą i nie zwracają uwagi na odczucia innych. Jeśli będziesz umiał wykazać się empatią, łatwiej Ci będzie zrozumieć drugą osobę i jej potrzeby.

Kobietą podobają się również mężczyźni, którzy myślą pozytywnie. Jeśli z natury nie jesteś osobą pozytywną będziesz musiał nad tym trochę popracować. Większość Polaków to jednak pesymiści i dlatego nie jest nam łatwo walczyć z tą naturą. Pesymizm jednak nie jest atrakcyjny, postaraj się nad tym popracować, a uda Ci się zdziałać więcej i mocniej zainteresować kobietę sobą. Uważaj na to żeby nie robić z siebie głupka czy błazna, chodzi bardziej o znalezienie pozytywnych aspektów w życiu. Ostatnią z tych cech jest szacunek. Najprościej mówiąc chodzi tu o stworzenie atmosfery zrozumienia i pozytywnego odbioru, tego co kobieta mówi. 

Ten artykuł znaleziono w wyszukiwarce dzięki następujacym słowom kluczowym:

Comments are closed.