Pierwsza randka – dobrze się przygotuj cz. 1

iStock_000008600777XSmallDobre przygotowanie to połowa sukcesu. Stresujesz się przed pierwszym spotkaniem z kobietą ? Nic dziwnego! To spotkanie zadecyduje o tym, jak Wasza znajomość się rozwinie. Może również sprawić, że już nigdy więcej się nie spotkacie. Nie martw się! Z naszymi radami to spotkanie na pewno będzie udane. Podpowiadamy w co się ubrać i o czym rozmawiać.

W kwestii stroju nie próbuj się przebierać. Wybierz ciuchy w których czujesz się dobrze. Jeśli masz taką koszulę, która od kilku miesięcy czeka na swoje „wielkie wyjście”, ale nie zbyt dobrze się w niej czujesz po ptostu jej nie zakładaj. Masz czuć się przede wszystkim komfortowo. Na pewno musi to być ubranie czyste i pasujące do Ciebie. Nie chodzi tez o to aby nadmiernie się stroić i być aż za bardzo eleganckim. Najważniejszy jest umiar i dobry gust. Jeśli takie nie posiadasz przejrzyj kolorowe pisma, albo poradź się siostry czy zaufanej koleżanki. Kolejnym elementem jest miejsce spotkania. Warto wybrać klasyczne, proste rozwiązanie, jakim jest kawiarnia, restauracja czy pub. Jeśli oboje lubicie spacerować, może to być po prostu wyjście do parku. Ciekawym miejscem jest również muzeum. To dostarczy Wam również tematów do rozmowy. Gdy zapadnie cisza w takim miejscu, nie będzie ona również taka krępująca jak normalnie. Biorąc pod uwagę to, że na pierwszej randce przede wszystkim się poznajemy nie powinna się ona odbywać w kinie, teatrze albo dyskotece. Tam nie będziecie mieli okazji porozmawiać.

Przed pierwszą randką warto wybrać sobie kilka neutralnych tematów do rozmowy. Spotkanie na pewno nie będzie udane, gdy nie będziecie mieli o czym rozmawiać. Krępująco zrobi się również na pewno gdy zapadnie cisza. Tematy na pierwszej randce powinny być bardziej ogólne, takie które nie będą kłopotliwe dla obu ze stron. Najlepiej rozmawiać na temat hobby, zainteresować, spędzania czasu wolnego. Ważnym elementem jest również okazanie zainteresowania, tym co mówi kobieta. Jeśli zastosujesz się do tych kilku prostych rad Twoja randka na pewno ni będzie tą ostatnią. Co przenieść na pierwszą randkę – o tym przeczytasz w drugiej części naszego artykułu.

Comments are closed.