Podrywaj wzrokiem

iStock_000007329925XSmall

Kontakt wzrokowy jest jednym ze sposobów na podryw. Jeśli kobieta odpowie na nasze spojrzenie, będzie to oznaczało, że jest nami zainteresowana. Motyw intymnego spojrzenia często pojawia się w filmach, Ty możesz to przeżyć w swoim życiu. 

Kontakt wzrokowy to jeden z sygnałów, który świadczy o tym, że kobieta jest nami zainteresowana, to taki instynktowny sygnał. Pierwsze, wyjątkowe spojrzenie może zaowocować długą i namiętną znajomością. Wiele par przyznaje, że dla nich kontakt wzrokowy na początku znajomości miał spore znaczenie. To chyba nigdy się nie zmieni. Patrząc na daną osobę, szukając jej wzroku dajemy sygnał, że nam się podoba. To działa zarówno w przypadku kobiet jak i mężczyzn. Jeśli nie boisz kontaktu wzrokowego, to świetnie. Umiejętne wykorzystywanie go świadczy o Twojej pewności siebie, na którą kobiety zwracają uwagę.

Pewnego rodzaju spotkanie się dwojga oczu jest niewerbalnym komunikatem, co oznacza, że odbieramy go na poziomie podświadomym. Kobiety ufając swojej intuicji, przywiązują również wielką wagę do takich sygnałów czy gestów. Jesli nie masz za dużo czasu, aby wywrzeć na kobiecie odpowiedni wpływ lub warunki w jakich się znajdujecie po prostu to utrudniają – najlepszym wtedy staje się kontakt wzrokowy. Możesz go zastosować w klubie, ale i w pracy, kiedy nie znasz dobrze dziewczyny, która Cię interesuje. Kobiety z natury są bardziej romantyczne i emocjonalne. Dlatego łatwiej też podziałać na ich podświadomość taki sygnałami. Spora część kobiet wspominając pierwsze spotkanie ze swoim obecnym mężczyzną mówi o tym, że poczuły coś wyjątkowego. Działają na nie takie sygnały atrakcyjności, którym bardzo ufają. Oprócz tego, że odważymy się już na taki kontakt, musi on mieć odpowiednią siłę. To również bardzo się liczy. Średni czy słaby nie zostanie dobrze odebrany przez kobietę. To musi byc spojrzenie pełne siły. Jeśli tak nie będzie, mozesz zostać zakwalifikowany jako kumpel, kolega, przyjaciel. W konsekwencji kobieta w późniejszym czasie nie będzie zwracała na Ciebie odpowiedniej uwagi. Jeśli jednak tym spojrzeniem, prosto w oczy pokażesz pewność siebie – ta kobieta w szybkim tempie może stać się Twoja! 

Ten artykuł znaleziono w wyszukiwarce dzięki następujacym słowom kluczowym:

Comments are closed.