Skuteczne podrywanie kobiet

iStock_000014199747XSmallFlirt z kobietą to bardzo przyjemna sprawa. Nie powinieneś się obawiać, że sobie nie poradzisz, czy zrobisz coś nie tak. Wystarczy, że poznasz kilka tajników dzięki którym kobieta, którą się interesujesz będzie Twoja. Zauważ, że gdy poznajesz nową osobę w początkowej fazie znajomości od razu masz o niej pewne zdanie. W pewnym sensie zaliczasz ją do określonej kategorii, np.: ładna, brzydka, mądra, głupia, interesująca, natarczywa. Nawet jeśli do tej pory się nad tym nie zastanawiałeś to rzeczywiście tak się dzieje. I dotyczy to wszystkich. Dlatego też już przy pierwszym spotkaniu powinieneś zrobić na kobiecie dobre wrażenie. To bardzo ważne i może zadecydować o rozwoju Waszej znajomości. Jak powinieneś się zachowywać? Po pierwsze daj jej znać, że Cię zainteresowała ipoflirtuj z nią. To sygnał dla kobiety, że jesteś mężczyzną który jest pewny siebie, zainteresowany jej osobą, lubisz się bawić, masz to „coś” w sobie i czujesz się dobrze z samym sobą. Taki flirt ułatwi Ci szybkie przejście z powierzchownej znajomości na tą seksualną. Pamiętaj, im dłużej będziesz zwlekał z rozpoczęciem flirtu tym dłużej Wasza znajomość będzie się utrzymywać w bardziej przyjacielskim tonie, a ona pomyśli, że po prostu nie jest dla Ciebie atrakcyjna. Z czasem trudno będzie też tę sytuację odwrócić, ponieważ kobieta może mieć o Waszej znajomości wyrobione zdanie „nie interesuje się mną”. Z czasem trudniej też zmienić kontekst konwersacji.

Flirt powinien mieć charakter jak najbardziej naturalny. Jednym ze sposobów jest wtrącanie opinii na temat rozmawiającej z Tobą kobiety jakby mimo chodem. Po kilku minutach rozmowy możesz po prostu powiedzieć „Nie znoszę Cię” „Jesteś fajna, z Twoją pomocą mógłbym w końcu poderwać jakąś dziewczynę” „Tak słodko się złościsz”. To działa! Na czym tam naprawdę polega flirt ? To przede wszystkim droczenie się z drugą osobą. Powinieneś na to uważać, aby nie przeszło to w złośliwość, bo wtedy nie odniesie skutecznego efektu. To również zawiłe odpowiadanie na pytania, czy też nie odpowiadanie wprost. Bardzo dobrze sprawdzają się również dwuznaczności, które mogą pojawić się w Waszych rozmowach, smsach czy e-mailach. To również żartobliwe zarzucanie drugiej osobie kierowania rozmowy na podtekst seksualny.
Twoje komentarze powinny być zgrabnie wplatane w rozmowę, tak aby robiła się coraz bardziej pikantna i interesująca – na tym polega flirt.
Jeśli będziesz robił to w umiejętny sposób szybko zauważysz efekty. 

Comments are closed.