Uwodzenie było od zawsze

iStock_000007460440XSmallPrzede wszystkim, nie powinieneś zakładać, że podrywane kobiety wolą mężczyzn zatwardziałych, którzy nie potrafią okazywać uczuć i szacunku. Jest to bardzo błędne myślenie, a postępując w taki sposób także możesz pożegnać się z pozytywnymi efektami podrywania. Najważniejsza jest, bowiem umiejętność zoptymalizowania swojego zachowania podczas uwodzenia kobiet. Żadna kobieta nie lubi, gdy podrywający ją mężczyzna zachowuje się wobec niej grubiańsko, żadnej też nie zależy na tym, aby stał się on od razu jej sługą.

Kobiety są istotami złożonymi, jednak podczas podrywania oczekują od mężczyzny niewiele: szacunku, uwagi i umiejętności utrzymania kontaktu. Nie jest to wiele nawet dla przeciętnego mężczyzny. Powinieneś, zatem zwracać uwagę na to, w jaki sposób zachowujesz się wobec podrywanej kobiety. Nie stawaj się jej sługą, nie bądź wobec niej usłużnym, ale nie zachowuj się także grubiańsko i arogancko. Podczas podrywania staraj się być nieco tajemniczym, pokaż jej swoją odpowiedzialność, bezpośredniość, męskość i poczucie humoru. Dzięki połączeniu takich cech możesz mieć pewność, że uwodzenie zakończy się sukcesem, a podrywana przez Ciebie kobieta będzie pragnęła dalszego kontaktu.

Pośpiech jest jednym z wyznaczników obecnych czasów. Ludzie spieszą się, aby zdążyć do pracy, na umówione spotkanie, na obiad czy kolację. Niektórzy spieszą się nawet na swój pogrzeb…Będąc w ciągłym biegu od wszelkich spraw oczekują, że załatwią je w mgnieniu oka, bez zbędnych opóźnień i przestojów. Podobne oczekiwania mają w kwestii uwodzenia.

Wydaje im się, że zapoznanie nowej osoby i poderwanie kobiety to jedynie kwestia kilku minut. Jednak każdy, kto chciałby przez uwodzenie uzyskać trwałą znajomość i dłuższy związek wie, że nie należy się w tych sprawach spieszyć. Aby skutecznie poderwać jakąś osobę należy poświęcić jej sporo czasu i uwagi. Oczywiście zdarzają się sytuację, w których można kogoś poderwać już po minucie rozmowy z nim, jednak nie można z takim sposobem uwodzenia wiązać nadziei na dłuższy związek.

Skuteczne uwodzenie polega przede wszystkim na umiejętnym wykorzystaniu swoich umiejętności i dostosowaniu swojego zachowania do oczekiwań drugiej osoby. Nie można jednak w pełni poznać potrzeb innego człowieka i poderwać go, jeśli nie spędzi się z nim sporo czasu. Efektywne uwodzenie nie powinno, zatem odbywać się w pośpiechu. Niemalże każda strefa ludzkiego życia naznaczona jest szybkim tempem, niech, więc przynajmniej poznawanie i podrywanie innych osób będzie od tego uwolnione.

Pośpiech podczas uwodzenia nie jest wskazany. Działając w szybkim tempie nie można na dłuższą metę kogoś poderwać. Dopiero wtedy, kiedy pierwsze lody zostaną przełamane, podrywana osoba otwiera się coraz bardziej i oczekuje uwagi, poświęcenia jej czasu i zaangażowania w konwersację. Bez tych elementów żadne uwodzenie nie może okazać się skuteczne. To podstawa sztuki uwodzenia i szkoły uczuć, której skutecznie naucza renomowana wyższa szkoła uwodzenia w Krakowie. Jeśli ktoś oczekuje, że uwodzenie przyniesie dalsze efekty w postaci utrzymywania kontaktu, powinien przygotować się na to, że na podrywanie będzie musiał poświęcić nieco swojego cennego czasu.

Kontakty międzyludzkie wymagają pielęgnowania, podobnie jest z uwodzeniem. Także i ta umiejętność wymaga ćwiczeń i próbowania swoich sił w praktyce. Podrywanie należy cały czas kształtować, a jeśli zabraknie na to czasu, można się spodziewać, że umiejętność uwodzenia zaniknie. Warto, więc przeznaczyć swój wolny czas na rozwijanie kontaktów z innymi ludźmi, zwłaszcza na uwodzenie. Może to nie tylko korzystnie wpłynąć na nastrój, ale też sprawić, że przynajmniej na chwilę pośpiech w naszym życiu przestanie istnieć.

Comments are closed.