Jak zagadać do kobiety?

Problemem wielu mężczyzn jest to jak zagadać do kobiety, iStock_000008600864XSmallżeby wzbudzić jej zainteresowanie i przychylność. Bardzo ważne jest, żeby pamiętać o tym, że to, co powiemy na samym początku znajomości z daną kobietą nie jest aż tak bardzo istotne, jak niektórym się wydaje. Oczywiście ma to jakieś znaczenie, nie można już na wstępie palnąć jakiegoś totalnego głupstwa, po którym kobieta nie będzie chciała z nami już więcej rozmawiać, ale nie warto przykładać do tego aż tak wielkiej uwagi. Dobre rozpoczęcie znajomości jest więc ważne, ale nie najważniejsze. W trakcie rozpoczęcie znajomości znacznie ważniejsze jest to, w jaki sposób to robimy, nasza mowa ciała, gesty i mimika. Można być pewnym, że jeśli podejdziemy do nieznajomej kobiety pełni energii, radości i z uśmiechem na ustach, to nawet głupie pytanie typu: „która godzina?” pozwoli nam zdobyć jej zainteresowanie. Kobiety bowiem bardzo dużą uwagę zwracają na to, czego teoretycznie nie widać – to, czy jesteśmy naturalnie pewni siebie, radośni i ogólnie pozytywni. Żadna kobieta nie będzie raczej chciała kontynuować znajomości z ponurym mrukiem, który zostawia po sobie tylko złe wrażenie.

Decydując się na podejście do nieznajomej kobiety na ulicy warto spróbować zaaranżować tę sytuację tak, żeby to podejście nastąpiło od przodu – tyczy się to głównie początkujących podrywaczy, ponieważ taki kontakt jest zdecydowanie łatwiejszy. Podchodząc od tyłu trzeba nastawić się na to, że trzeba będzie tę kobietę dotknąć, aby przekręcić ją w swoją stronę, a to może być już dla niektórych zadaniem ponad możliwości. Podejście od przodu daje nam także możliwość pełnej prezentacji naszych wdzięków (tj. uśmiechu, pewności siebie objawianej w gestach i mimice) i ułatwia zdobycie zainteresowania kobiety.

Gdy już podejdziemy wypadałoby coś powiedzieć. No właśnie, jak zagadać do kobiety? Najlepszym i najbardziej uniwersalnym sposobem jest powiedzenie czegoś w stylu „Wyglądasz na bardzo miłą i sympatyczną kobietę. Nie mogłem powstrzymać się przed podejściem i poznaniem Cię”. Nie jest to oczywiście szczyt kreatywności, ale za to dosyć pewne i dobre wejście w nową znajomość, które powinno być dobrym gruntem pod dalszą konwersację.

Ten artykuł znaleziono w wyszukiwarce dzięki następujacym słowom kluczowym:

Comments are closed.