Randki w sieci

iStock_000004280873XSmallZ biegiem czasu można zauważyć, że coraz więcej osób rejestruje się na różnego rodzaju czatach, forach internetowych bądź portalach towarzyskich. Nastała prawdziwa rewolucja wśród serwisów randkowych.

Sieciowe randki jako niewinny flirt

Najczęstszym powodem dla którego mężczyźni umawiają się na randki w sieci jest przelotna znajomość. Taki niewinny flirt nie zobowiązuje Was do niczego, a jak wiadomo to tego najbardziej się obawiają mężczyźni. Mężczyźni wolą zachować swoją swobodę oraz nie myślą o stałym związku. Dlatego też przelotna znajomość jest dla nich prostą metodą na odreagowanie, czymś nowym oraz ciekawym, a co najważniejsze urozmaiceniem w monotonnym świecie.

Czy randka w sieci to zdrada?

Zdrada jest zdecydowanie negatywnym zjawiskiem, w przeciwieństwem do niewinnego flirtu. Jest także, niejednokrotnie powodem dla którego niektórzy ludzie umawiają się na randki w Internecie. Zdrada jest częstszą przypadłością mężczyzn niż kobiet. Kobiety w większym stopniu angażują się emocjonalnie do związku. Jednak to nie jest reguła, niekiedy jesteśmy znudzeni monotonią stałego związku, brakiem impulsu i szukamy urozmaicenia na krótką chwilę. Zdrada jest najczęściej sposobem na odreagowanie oraz najczęściej nie łączy się z uczuciami. Randki w sieci oraz zdrada na pewno nie są dobrą metodą na polepszenie swojej sytuacji w związku i poprawę relacji między partnerami.

Stały związek w sieci

Dodatkowym aspektem, przemawiającym do nawiązywania znajomości w sieci jest chęć znalezienia partnera życiowego. Jest bardzo dużo osób, które mają problemy ze znalezieniem swojej drugiej połówki. Randki w Internecie są bardzo dobrym sposobem dla wszystkich samotnych osób na to by spotkać miłość swojego życia. Sieć jest idealnym miejscem dla nieśmiałych singli, którym ciężko jest poznać nowe osoby. Często już na poziomie wirtualnych „spotkań” można znaleźć osobę z którą nawiąże się nić sympatii. Na pewno wśród osób poznanych w Internecie jest taka z którą można stworzyć stały związek.

Dobry sposób na zawieranie nowych znajomości

Internet przyciąga także wiele osób nie szukających wymarzonego partnera. Jedynie czego im brakuje to życia towarzyskiego. Dzięki randkom w sieci mamy możliwość nawiązania nowych kontaktów oraz znajomości. Samo umawianie się na spotkania oraz poszukiwanie partnera nie są priorytetem. Najważniejsze to możliwość spotkania się w gronie przyjaciół oraz poznaniu nowych znajomych.

Comments are closed.