Dlaczego nie mogę poderwać dziewczyny? Największe błędy w podrywaniu

iStock_000017827596Small

Sytuacja, w której widzimy dziewczynę, która nam się podoba, może się zdarzyć wszędzie w klubie, na ulicy, w parku, a nawet w sklepie. Wszędzie możemy jednak popełniać te same błędy, które uniemożliwiają nam zapoznanie się z tą kobietą.

Zazwyczaj gdy widzimy piękność zaczynamy zastanawiać się co jej powiemy, gdy do niej podejdziemy. Na przykład : Jak mam się do niej odezwać? O czym mam zagadać? Czy ona nie zacznie się ze mnie śmiać? Czy ma chłopaka?Ostatecznie tak jesteśmy zajęci tymi wszystkimi pytaniami, że do niej nie podchodzimy. Jakie popełniamy błędy? Czekanie na jakiś sygnał od niej – uśmiech, odpowiednie spojrzenie. Tak się jednak zazwyczaj nie zdarza, kobiety rzadko wysyłają takie sygnały, stąd nie powinniśmy na takie oczekiwać. Często denerwujemy się również, że dziewczyna do której podejdziemy nie będzie chciała z nami rozmawiać. Kolejnym, powtarzającym się błędem, jest przepytywanie dopiero co poznanej dziewczyny. Pytania zadawane przez nas zazwyczaj dotyczą takich kwestii jak: wiek, szkoła, praca, hobby, aż do wyczerpania tematów. Dlaczego nie powinieneś tak postępować? Po pierwsze to nuda, dziewczyna takie pytania słyszała już nie raz i taka rozmowa może ją szybko znużyć. Możesz oczywiście zadawać pytania kobiecie, ale postaraj się po jej odpowiedzi powiedzieć też coś od siebie.

W sytuacji gdy znajdujemy się w klubie mężczyźni często zamiast po wejściu do danego miejsca zrelaksować się, wczuć w atmosferę zaczynają się rozglądać szukając dziewczyny. Jak się okazuje każda jest z koleżanką, chłopakiem czy znajomymi, co oczywiście zniechęca nas do tzw. „zagadania”. Następnym razem gdy będziesz w klubie spróbuj odwrócić tę kolejność. Najpierw pogadaj ze swoimi znajomymi, zabaw się i poczuć swobodnie, a potem bez nacisku spróbuj poznać kogoś nowego. Nie rób tego pod presją, bo na pewno nie wyjdzie. Możesz po prostu podejść do grupki dziewczyn, przedstawić się im i przede wszystkim zachowywać się naturalnie.

Powinieneś również zastanowić się nad sobą, dlaczego niby Ci nie wychodzi. Możliwe, że Twój problem tkwi w braku pewności siebie. Jeśli robisz sobie wymówki typu „tu nie ma nikogo interesującego”, „muzyka jest za głośna” to na pewno nikogo nie poznasz. Co powinieneś zrobić? Po prostu wyluzuj i popracuj nad swoją pewnością siebie, a następnym razem będzie dużo lepiej.

Comments are closed.