Jakie teksty są dobre na podryw?

Fotolia_49696410_MPrzed podejściem do kobiety należy spojrzeć w jej oczy z uśmiechem, żeby dowiedzieć się, jaka będzie jej reakcja na twój uśmiech. Kiedy już podchodzisz do niej, nie myśl o niczym, bo to wszystko popsuje. Myśl, tylko i wyłącznie o tym, że to właśnie Ty podchodzisz do niej i to, że Ty jesteś o tyle śmiały, żeby rozpocząć rozmowę. Najważniejsze jest to, jak to powiesz – ton głosu, spojrzenie – na wszystko trzeba zwrócić szczególną uwagę. Przede wszystkim musisz patrzeć prosto w oczy podczas podrywu oraz nie mówić zbyt szybko.Najlepiej jest jak podejdziesz do zwykłej kobiety i używasz tekstów, które są stosowne do obecnej sytuacji. Nie może pomyśleć, że masz tylko i wyłącznie jeden tekst na podryw, za pomocą, którego podrywasz parę dziewczyn w ciągu dnia. Nawet nie musisz być zbyt pewny siebie, bo wtedy pomyśli, że podryw to twoje hobby.

Bardzo ważne jest to żebyś umiał swobodnie generować teksty na podryw. Nawiązanie rozmowy może zacząć się od każdego błahego tematu – jej wyglądu, oceny pogody, przyrody, waszych upodobań.

Rozmawiać możesz na wszystkie tematy, jakie tylko jej się podobają. Najlepiej prowadzić rozmowę, tak, aby wydawało się jej, że traktujesz ją jak koleżankę.

Jeśli jakaś dziewczyna zadaje Ci mnóstwo pytań, albo stara się odpowiedzieć na twoje wszystkie pytania, które puszczasz w eter to wtedy możesz już wiesz, że chce żebyś zwracał na nią najwięcej uwagi. To oznacza, że jej się spodobałeś. Spróbuj porozmawiać, z jakąś inną dziewczyną, kiedy Ci się wydaje, że jej się podobasz. Później zacznij zadawać pytania kolejnej dziewczynie i wtedy zauważysz czy ta poprzednia jest tobą zainteresowana – będzie starała się przywrócić twoją uwagę, to mniej więcej oznacza, że jej się spodobałeś.

Przykładowe teksty na podryw:

 1. „Moj kolega uważa, że jesteś ładna … Ale ja z nim się nie zgadzam, bo myślę ze jesteś bardzo ładna!”
 2. „Ja zauważyłem, ze ty mnie zauważyłaś i chciałem wziąć pod uwagę ten fakt, ze ja tez cię zauważyłem.”
 3. „Pamiętasz prawo powszechnej grawitacji? Im bliżej jesteśmy tym lepiej się czujemy!”
 4. (Patrząc na nią) „Czy nie przeszkadza ci, ze patrzę się na ciebie?”
 5. „Czy tu jest tak gorąco, czy to TY?”
 6. „Czy twoja osobowość jest podobna do twojego wyglądu?”
 7. „Na mnie czekasz?”
 8. „Czemu jesteś taka smutna?”
 9. „Sorry, zagubiłem swój numer telefonu, czy mogłabyś pożyczyć mi swój?”
 10. „Rzadko mi się zdarza zobaczyć taka ładną dziewczynę. Ale jeszcze rzadziej mi się zdarza znaleźć czas na rozmowę z nią.”
 11. „Czy codziennie wyglądasz tak ładnie. Albo to dlatego, ze dzisiaj musiałaś spotkać mnie?”
 12. „Cześć … Zgadniesz jak mam na imię?”
 13. „Czy mogłabyś iść trochę wolniej, bo ja nie nadążam za tobą.”

Ten artykuł znaleziono w wyszukiwarce dzięki następujacym słowom kluczowym:

Comments are closed.