Po czym poznać dobrego kochanka

iStock_000004708787XSmall

Zanim kobieta pójdzie z Tobą do łóżka często poprzez obserwacje ocenia Twoje możliwości, patrząc na to jak zachowujesz się na co dzień. Są takie cechy po, których można stwierdzić czy ta noc będzie udana czy też nie. Przeczytaj na co zwarcają uwagę kobiety. 

Dobrego kochanka rozpoznają między innymi po tym co je. Przyglądają się co zjada mężczyzna z którym się spotykają, ale i w jaki sposób to robi. Jeśli wygląda to nieestetycznie, co więcej to co zjada jest mu zupełnie obojętne, to myślą że prawdopodobnie taki sam będzie podczas seksu. Kobiety szukają kogoś dla kogo mają znaczenie niebanalne smaki. Ważne jest również kulturalne spożywanie jedzenia. To jedna z oznak dobrego kochanka.

Kolejnym z sygnałów jest poruszanie się. Intymny kontakt z mężczyzną, który na co dzień jest sztywny nie jest niczym miłym. Jeśli jednak poruszasz się w odpowiednim rytmie, to kobieta jest przekonana, że tak samo dobrze radzisz sobie i w łóżku.

Zwróć uwagę na rozmowę. Jeśli kobiecie dobrze się rozmawia z mężczyzną to myśli sobie, że prawdopodobnie stworzycie i ciekawą parę w sypialni. Jeśli podczas spotkania mówi tylko o sobie, przechwalasz się i nie słuchasz tego co ona mówi – to porażka. Kobiety nie szukają takich kochanków, lubią z kolei gdy ktoś okazuje im zainteresowanie, myśląc, że podobnie będzie podczas seksu.

Pieniądze jak wiadomo szczęścia nie dają, ale mogą dobrze świadczyć o mężczyźnie, z którym można spędzić upojną noc. Ktoś, kto żałuje  kasy nie będzie dobrym kochankiem. Musisz pokazać, że masz gest.

Kobiety patrzą na dobre relacje z matką. Mają takie głębokie przeświadczenie, że to one później przełożą się na Twoje relacje z nią. Myślą tak: jeśli osoba z która się spotykam szanuje swoją matkę, to  będzie  szanowała i mnie.

Pocałunek to wstęp do tego co może się zdarzyć w łóżku. Zwróć uwagę na to jak całujesz i czy ona lubi Twoje pocałunki. Jeśli jej tym nie zadowolisz, to nie masz co marzyć o seksie.

Ostatnim z elementów na który powinieneś zwrócić uwagę są komplementy. Dla kobiety bardzo ważne jest to, aby w towarzystwie swojego kochanka czuła się atrakcyjna i akceptowana. Musisz czuć, że  Ci się podobasz, to jeden z warunków. Sam stosunek dla wielu kobiet nie jest tak bardzo przyjemny jak sama gra wstępna. Czuły i pożądający, taki który okazuje pieszczoty, dotknięcia i pocałunki – to cechy dobrego kochanka. Gra wstępna ma ogromne znaczenie i wiele mówi o Tobie.

Comments are closed.