Uwodzenie za pomocą NLP

iStock_000008123146XSmall

Programowanie neurolingwistyczne to nic innego jak uporządkowany zbiór technik komunikacji i metody uskuteczniające pracę z wyobrażeniami, które są nastawione na tworzenie i modyfikowanie wzorców postrzegania i myślenia u ludzi.

Początkowo NLP było mocno kojarzone z jego twórcami – Johnem Grinderem i Richardem Bandlerem. W latach 70-tych stało się niezwykle popularną metodą psychoterapii i sztuki doskonalenia. Takiego entuzjazmu NLP nie miało już jednak w środowiskach naukowych. Było raczej mocno krytykowane ze względu na brak możliwości potwierdzenia tej metody w badaniach i doświadczeniach. NLP znalazło swoje zastosowanie oprócz samomotywacji, zdolności negocjacyjnych, czy prowadzenia kampanii wyborczych, również w uwodzeniu.

NLP stało się niejako przepustka do zdobywania pięknych kobiet i to przez mężczyzn którzy nie grzeszą urodą, nie mają zbyt wiele pieniędzy, ale potrafią dobrze wykorzystać wspomniane programowanie neurolingwistyczne. Jednymi z elementów, którymi posługują się mężczyźni stosujący tę metodę jest głos i wzrok. Podrywacze, który posiłkują się tą metodą mają również swój specyficzny język, w którym zakodowanych jest wiele haseł. Takich jak: domknąć z cmokiem – pocałować, domknąć z łóżkiem – odbyć stosunek seksualny czy nazajutrz, co oznacza pierwszą randkę.

Fenomen NLP obiegł już cały świat. Korzysta z niego wielu mężczyzn. Wszyscy, którzy z niego korzystają podkreślają, że to zmieniło ich życie i charakter kontaktów z kobietami. Przedstawia on schematy, które działają na kobiety i zapewnia udane spotkania zakończone seksem. Co więcej nie ma to znaczenia czy jesteś przystojny czy też nie, bogaty czy biedny. Ta szuka pozwala na poznawanie coraz to nowych dziewczyn, budzenie w nich zainteresowania i liczne romanse.

Dzięki niej można narzeszcie poczuć się naturalnie w kontaktach z kobietami, mężczyźni, którzy ją stosują mówią o zyskaniu niepowtarzalnej pewności siebie.

Jeśli będziesz chciał poderwać jakąś dziewczynę, która do tej pory wydawała się być dla Ciebie nieosiągalna wystarczy, że zastosujesz tę metodę, a szybko będzie Twoja. NLP wykorzystuje sprawdzoną wiedzę z dziedziny psychologii, komunikacji, psycholingwistyki i neuropsychologii. Co prowadzi przede wszystkim do wyzbycia się negatywnych emocji i lęków. Zwrot w zakresie zmiany ograniczających nas przekonań, dużo łatwiejszą i skuteczniejszą komunikację z kobietami, czy szybkie nienawiązywanie kontaktów.

Comments are closed.