Zalety podrywu w internecie

Young attractive happy amorous couple in bedroom

Nie możesz znaleźć dziewczyny? Jesteś nieśmiały? Nie wychodzi Ci z kobietami, kiedy spotykacie się „na żywo”? Wybierz podryw w sieci, a zdobędziesz kobietę, o której marzysz. 

W internecie jest łatwiej – sam się przekonaj. W realnym życiu kobiety zwracają uwagę na wysportowanych przystojniaków, w sieci wygląd nie gra już tak wielkiej roli. Liczą się słowa i to jest bardzo dobra wiadomość dla Ciebie.

Jak sam się pewnie z czasem przekonasz, osoby które korzystają z portali randkowych codziennie dostają sporą ilość wiadomości. Dziewczyny mają ich prawdopodobnie jeszcze więcej niż mężczyźni, a jeśli jeszcze kobieta jest ładna, to mogą być rekordowe ilości. Dlatego pierwsza Twoja wiadomość, czy nawet komentarz pod danym zdjęciem nie powinien być przypadkowy. Najczęściej jest tak, że komentując daną osobę lub pisząc do niej wiadomość chcemy ją skomplementować. Innym sposobem jest pochwalenie się swoimi zarobkami czy też zasobnością portfela. To jednak nie działa! Takich wiadomości kobiety dostają setki i z czasem nawet ich nie czytają. Co w takim razie zrobić, aby zostać zauważonym? Bądź zaczepny, spróbuj w tej pierwszej wiadomości zawrzeć jakąś tajemnicę. Tak, aby kobieta nie mogła oprzeć się temu, aby Ci odpisać. Jak to może wyglądać? Na przykład: „Hej! Widziałem Cię kiedyś w sklepie, jak kupowałaś słodycze. A myślałem, że wszystkie kobiety się odchudzają…” To mus być coś unikalnego, zapadającego w pamięć. I musi przede wszystkim prowokować do odpowiedzi. Kobieta po takiej wiadomości zacznie się zastanawiać w jakim sklepie mogłeś ją widzieć i właściwie kiedy. Zanim jednak w ogóle do niej napiszesz sprawdź jej profil. To on przyniesie Ci podpowiedź w temacie trafnej wiadomości czy komentarza. Najlepiej odnieść się do czegoś co jest dla niej mocno osobiste. Zobaczysz, że podziała! Kiedy kobieta już się Tobą zainteresuje przejdź do rozmów. Po jakimś czasie zaproponuj spotkanie w cztery oczy. To Ty powinieneś to zaproponować. Możesz to zrobić pod pretekstem wspólnych zakupów, kawy na mieście, każdy sposób jest dobry. Nie naciskaj na nią, ale też nie przeciągaj w nieskończoność momentu spotkania. Im dłużej będziecie utrzymywać znajmośc jedynie w przestrzeni wirtualnej, tym trudniej będzie Wam się spotkać. 

 

 

Comments are closed.