E-podryw

iStock_000008600777XSmallPodrywanie przez Internet znane jest jako e-podryw i można powiedzieć, że jest pewnego rodzaju sztuką. Osoba, która nie widzi Cię, nie zna Twoich prawdziwych zamiarów, praktycznie nie wie jaki jesteś, a przede wszystkim Twoim zadaniem jest rozpoczęcie korespondencji oraz nawiązanie kontaktu. Za pomocą dobrych słów podryw może stać się bardzo prostą sztuką. Należy jednak używać ich odpowiednio.Najważniejszą kwestią jest to żeby korespondencja nie była za długa. Wiele kobiet oraz dziewczyn zazwyczaj będzie twierdziło, że lubią czytać długie wiadomości, ale dochodzą do takiego punktu, iż uważają to za nudne. Dlatego trzeba podrywać z odpowiednim wyczuciem, tak aby podryw mógł się udać. Jeżeli kobieta zechce pójść z Tobą na randkę, tak aby mogła Cię poznać oraz zobaczyć kim jesteś, nie bój się zaproponować spotkania. Najlepszym momentem na tego typu działania jest propozycja w trzecim bądź drugim liście. Niestety dłuższa korespondencja może zakończyć się porażką. Nie można w tym przypadku mówić o stałej regule, jednak tak zazwyczaj się dzieje. Zdarzają się takie przypadki, że dziewczyna wymaga dłuższej korespondencji, tak aby była przekonana w 100% na spotkanie z tobą.

Randkę można zaproponować na bardzo wiele sposobów. Głównymi wyznacznikami są: wiek kobiety, stan cywilny, zapatrywanie się na świat oraz stosunki damsko-męskie. Nigdy nie ma jednego idealnego sposobu. Sam musisz zdecydować, który sposób uważasz za najlepszy. Może to takie, które odpowiadają Twojej osobowości bądź po prostu podobają Ci się. Jeżeli na zwykłe pytanie – „zobaczmy się” – kobieta odpowie negatywnie, nie poddawaj się, to jeszcze nie koniec. Zaproponuj spotkanie jeszcze raz, jednak tym razem odczekaj trochę czasu.

Kobiety rejestrują się na portalach randkowych z wielu różnych powodów, niektóre z nich bywają nieraz naprawdę zadziwiające, a do tego nie zawsze są takie same z tym, co piszą w swoich profilach. W momencie kiedy masz zamiar rozpocząć e-podryw należy podzielić grupy kobiet i dziewczyn, które się ogłaszają tym samym oczekują, abyś je poderwał.

Ludzie z reguły dobierają się w pary wiekowo. Jednak, każda reguła ma swoje wyjątki i tutaj jest podobnie. Jeśli masz np. 20 lat, a planujesz uwieść kobietę czterdziestoletnią, to Twoje szansę są takie same, jak na poderwanie rówieśnicy. To również działa w drugą stronę. Jeżeli jesteś mężczyzną dojrzałym to i tak masz szansę poderwać 20-letnią dziewczynę. Mogą pojawić się różne docinki w Waszą stronę np. „z czym do ludzi gówniarzu” bądź „jesteś dla mnie za stary”. Nie należy się tym jednak przejmować i nadal próbować. Jest bardzo duża szansa na to, że 40- latka poczuje się wyjątkowo w momencie kiedy widzi zainteresowanie od strony młodego chłopaka. Wiele razy może pomyśleć, że się z niej żartuje bądź jest przekonana, że i tak nic z tego nie będzie, wystarczy jednak, jak uzyskach choćby punkt zaczepienie i wówczas masz szansę na dopięcie swojego celu. Podsumowując: wiek kobiety nie powinien mieć z Twojego punktu widzenia jakiegokolwiek znacznie, a to jak będziesz podchodzi do każdej z nich zależy tylko i wyłącznie od Ciebie.

Tak też jest w przypadku kiedy 40-letni mężczyzna pragnie poderwać 20-latkę. Nie może przejmować się ewentualnymi docinkami. Istnieje wielkie prawdopodobieństwo, że kiedyś znajdzie się tą zainteresowaną.

Ten artykuł znaleziono w wyszukiwarce dzięki następujacym słowom kluczowym:

Comments are closed.